wyszukiwanie zaawansowane
» » Owijki Adidas

Kontakt

  • Combat Sport

    NIP: 4980202400
  • E-mail:info@combatsport.pl
  • Telefon514706582
  • Godziny działania sklepukontakt telefoniczny ws zamówień internetowych uwaga - prowadzimy tylko sklep internetowy NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAKUPÓW STACJONARNYCH

Producenci

Systemy płatności

  • Przelewy24

Owijki Adidas

Owijki Adidas Rękawice bokserskie to podstawowy rodzaj sprzętu każdej osoby trenującej sporty walki z elementami uderzeń. Dzięki dobraniu odpowiednich rękawic trening staje się bezpieczny. Chronią one dłonie przed stłuczeniami, stabilizują nadgarstki przez zwichnięciami a partnera treningowego chronią przed bolesnymi kontuzjami twarzoczaszki. Bardzo ważne jest aby rękawice bokserskie były wygodne i ich używanie nie przeszkadzało w treningu. Trening sportów walki powinien być przyjemnością i nie powinniśmy na nim czuć dyskomfortu związanego z trenowaniem w niewygodnym sprzęcie.

Wszystkie pary zostały wykonane z niezwykle trwałych materiałów, które wyróżniają się wyjątkową odpornością na eksploatację. Rękawice bokserskie, które prezentujemy, nie ulegają przetarciu, nie pękają, a ich wypełnienie nie ulega zbiciu oraz rozdrobnieniu. Stanowią więc odpowiednie zabezpieczenie dla dłoni, ze szczególnym uwzględnieniem kości paliczkowych oraz stawu nadgarstkowego. Należy również podkreślić, że dzięki doskonale przygotowanej konstrukcji są one niezwykle wygodne. Każda para rękawic bokserskich została wyposażona w wygodny i jednocześnie solidny system zapięcia, który pozwoli na właściwe założenie oraz unieruchomienie ochraniacza na czas treningu bądź sparingu. Zawodnicy bez wątpienia docenią również i to, że prezentowane przez nas rozwiązania pozwolą na zachowanie korzystnej cyrkulacji powietrza, dzięki czemu dłoń nie będzie ulegać nadmiernemu przepoceniu, co zniweluje ryzyko odparzeń oraz przetarć.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Rozmiar

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl